Tantrické masáže v Praze

Tantrické Masáže Pardubice

Zažijte nekonečné vzrušení a dokonalý relax

Chcete se odreagovat? Chcete vypudit z hlavy problémy z práce? Hledáte relax a zároveň vzrušení? Vyzkoušejte tantrickou masáž. Tantra masáž je jemné pohlazení, je to dokonalost květin, je to smyslná vůně a nikdy nekončící vzrušení. Tantra není jen o erotice, tantra je o vnímání svého těla a o energii, která tělem koluje. Zážitek z tantrické masáže si zamilujete. Naše zkušené asijké masérky ve vás probudí dosud skryté smysly. Pokud vnímáte klasické erotické masáže jako fádní a chcete vyzkoušet něco jiného, tak je tantrická masáž jistě skvělou volbou. Dopřejte si to nejlepší, dopřejte si harmonii těla i ducha. Vychutnejte si tantrické masáže, něžné doteky masérky a přijďte k nám do salonu v Praze. Tantrické Masáže Pardubice jsou víc, než pouhou masáží.

Asijské masérky

V našem salonu si můžete vybrat z několika atraktivních masérek. V salonu najdete také asijské masérky, které ovládají prastaré taoistické metody a techniky. Asijské masérky léta trénovaly své schopnosti a dokáží ve vás rozproudit sexuální energii v nevídané míře. Díky svým zkušenostem mají asijské masérky v rukou větší cit a lépe tak vycítí reakce těla. K rukou jsou jim i zajímavé rekvizity (měkoučké tkaniny, peříčka, kožešinky, ručníčky) pomocí kterých dráždí vaše smysly. Pomocí těchto technik a metod masérka docílí vašeho úplného uspokojení - které je však rafinovaně oddalováno tak, abyste si okamžiky tantrické masáže maximálně vychutnávali. Pokud to bude vaše první tantrická masáž, tak na ni budete ještě dlouho vzpomínat. Pocity, které zažijete, jsou totiž zcela jiné, než které znáte z klasické nebo erotické masáže.

Tantrická masáž je o klidu duše ale také o vrušení

Tantrická masáž je především o nalezení kliedu duše ale je také o vzrušení. Masáž může být zakončena ejakulací ale také nemusí. Klasická pravá tantrická masáž by měla být zakončena orgasmem celého těla. Naše asijské masérky vás masáží provedou až do konce. Tantrická masáž je vlastně kombinací pevného tlakového masérství, ale i lehkých nepatrných doteků, vzrušující stimulace pohlavních orgánů, vůní, světla a relaxační hudby. Při tantrické masáži zažijete kombinaci prvků klasické masáže a netradiční poznání něčeho nového, co jste vždy chtěli okusit. Bude vám odhalena dimenze dosud neznámého vnímání těla i ducha. Objevíte dosud neznámé touhy a poznáte dokonale svou sexualitu. Tantrická masáž je slast a nekonečný relax.

Jak to vypadá v našem masážním salonu v Praze?

diskrétnost, stylový nábytek, magické vůně, nádherné masérky a občerstvení

Masérka tantrických masáží

Tantrické Masáže Pardubice

Milujete ten pocit, kdy se vás žena dotýká celým svým tělem? Pak musíte vyzkoušet nuru masáž. Nuru masáže jsou vlastně erotické masáže, kdy jsou doteky rukou kombinovány doteky nahého těla masérky. Vahou svého těla uvolňuje vaše zatuhlé svaly, dráždí vaše smysly a nechává vás prožít neskutečnou slast. Během masáže hraje v pozadí relxační hudba, místnost je osvícena svíčkami a vzduch je provoněn vonnými tyčinkami. Tantrické Masáže Pardubice si oblíbíte a budete se k nám často vracet.

Česká masérka

Českou nebo asijskou masérku?

O asijských masérkách je známo, že mají pro masáže zvláštní nadání. Jejich doteky jsou něžné ale zároveň umí ve vhodných chvílých zvolit doteky silnější a jejich kombinací navodit orgasmické stavy celého těla. Pokud však dáváte přednost českým masérkám, tak si i u nás přijdete na své. Přímo v našem sutidu si můžete vybrat, která z našich dívek masáž provedete. Je to jen na vás. Zaručujeme vám naprostou spokojenost a pocit blaha. Budete se k nám rádi a často vracet.

Smyslná tantrická masáž

Diskrétní prostředí

Tantrická masáž je velmi intimní záležitost a proto chápeme, že naši klienti vyžadují diskrétnost. Nás masážní salon odpovídá těmto požadavkům. Garantujeme vám diskrétnost. Přiďte si k nám zarelaxovat a vychutnat si tantrickou masáž naplno. Vyberete si masérku, která vám bude nejvíce sympatická a spolu s ní zažijete slatné okamžiky vzrušení a naprosto dokonalý relax.